Productcategorie
Ontgrendel topproductiviteit met onze Task Chair-serie, op maat gemaakt voor de moderne werkruimte. Deze stoelen combineren aanpassingsvermogen met ondersteuning en komen tegemoet aan de steeds veranderende eisen van een drukke dag. Van ademende mesh-ruggen die de ventilatie bevorderen tot volledig aanpasbare instellingen – verstelbare armleuningen, zitdiepte en kantelmechanismen – ze passen zich aan uw unieke houdingsbehoeften aan. De lichtgewicht en toch robuuste frames glijden soepel over zwenkwielen met meerdere oppervlakken, waardoor u naadloos tussen taken kunt bewegen. Of het nu gaat om intensieve projecten of dagelijkse routines, het combineren van stijl met functionaliteit bij het nastreven van uitmuntendheid op de werkplek.
| Materialen | Gaas |
| PP gevoerde opklapbare armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| Nylon basis | |
| PU-wiel | |
| Productgrootte | 59*58*98-108cm |
| Verpakkingsgrootte | 58*32*59cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 10,3 kg |
| GW | 11,8 kg |
| AANTAL laden | 640 stks/40HQ |
| Materiaal | Gaas |
| PP-armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| Nylon basis | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 60*63*91-101 cm |
| Verpakkingsgrootte | 53*30*51 cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 6,5 kg |
| GW | 8 kg |
| AANTAL laden | 826 stks/40HQ |
| Materiaal | Gaas |
| PP-armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| Nylon basis | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 60*63*91-101cm |
| Verpakkingsgrootte | 53*30*51 cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 6,5 kg |
| GW | 8 kg |
| AANTAL laden | 826 stks/40HQ |
| Materiaal | Gaas |
| Zwarte PP-armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 320 mm nylon basis | |
| 50 mm PU-wiel | |
| Productgrootte | 55*56*92.5-102.5cm |
| Verpakkingsgrootte | 64*28.8*59.5cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 9,4 kg |
| GW | 10,7 kg |
| AANTAL laden | 648 stks/40HQ |
| Materiaal | Gaas |
| Zwarte PP-armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 320 mm nylon basis | |
| 50 mm PU-wiel | |
| Productgrootte | 55*56*92.5-102.5cm |
| Verpakkingsgrootte | 64*28.8*59.5cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 9,4 kg |
| GW | 10,7 kg |
| AANTAL laden | 648 stks/40HQ |
| Materiaal | Gaas |
| PP gevoerde opklapbare armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 320 mm nylon basis | |
| 50 mm PU-wiel | |
| Productgrootte | 60*56*100,5-110,5 cm |
| Verpakkingsgrootte | 68*28.8*59cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 10,2 kg |
| GW | 11,5 kg |
| AANTAL laden | 600 stks/40HQ |
| Materiaal | Stof |
| PP-armleuning | |
| Vergrendeling-kantelmechanisme met 2 niveaus | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 320 mm nylon basis | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 58*60,5*99,5-119,5 cm |
| Verpakkingsgrootte | 76*34*59 cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 14,60 kg |
| GW | 16,00 kg |
| AANTAL laden | 435 stks/40HQ |
| Materiaal | PU-PVC |
| PP-armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 300 mm verchroomde basis | |
| 50 mm nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 57*63*98.5-108cm |
| Verpakkingsgrootte | 61*28*56cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 12,3 kg |
| GW | 13,5 kg |
| AANTAL laden | 696 stks/40HQ |
| Materialen | Gaas |
| PP opklapbare armleuning | |
| Taakmechanisme | |
| 80mm klasse 2 gaslift | |
| 300 mm nylonbasis | |
| 50 mm nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 57*59*89-97cm |
| Verpakkingsgrootte | 55*27*52cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 8,0 kg |
| GW | 9,2 kg |
| AANTAL laden | 840 stks/40HQ |
| Materialen | Mesh-PU |
| Chromen armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| Chromen basis | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 66*64*112-122cm |
| Verpakkingsgrootte | 77*24*58cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 12 kg |
| GW | 13,5 kg |
| AANTAL laden | 636 stks/40HQ |
GUYOU Labelverhaal
Laatste updates
U voorzien van het laatste bedrijfs- en branchenieuws
Kennis van de industrie
In de snelle werkomgeving van vandaag is een hoogwaardige Task Chair niet alleen de sleutel tot het verbeteren van de werkefficiëntie, maar ook een onmisbaar onderdeel van het waarborgen van de gezondheid en het comfort van werknemers. Als leider in de sector begrijpt Anji Guyou Furniture Co., Ltd dit ten zeerste en zet zich in voor het creëren van ergonomische, mooie en praktische Task Chairs om nieuwe vitaliteit en comfort te injecteren in wereldwijde kantoorruimtes.
Task Chair is een stoel die is ontworpen voor langdurig computerwerk, vergadergesprekken of gerichte taken. Het verschilt van traditionele bureaustoelen en besteedt meer aandacht aan de ondersteuning van de rug, nek en armen van de gebruiker om vermoeidheid en mogelijke gezondheidsproblemen veroorzaakt door langdurig zitten, zoals lumbale hernia en cervicale spondylose, te verminderen. Een uitstekende bureaustoel kan worden aangepast aan de persoonlijke lichaamsvorm, zitgewoonten en werkbehoeften om ervoor te zorgen dat elke gebruiker kan genieten van een persoonlijke en comfortabele ervaring.
Als China's toonaangevende fabriek voor op maat gemaakte conferentiestoelen en leveranciers van conferentiegaststoelen heeft Anji Guyou Furniture Co., Ltd. ook blijk gegeven van buitengewone kracht op het gebied van taakstoelen met zijn diepgaande industriële accumulatie en innovatiemogelijkheden. Het bedrijf beschikt over een ervaren en bekwaam productieteam. Zij zijn niet alleen bedreven in de toepassing en verwerking van diverse materialen, maar hebben ook een scherp inzicht in de marktvraag en kunnen voortdurend nieuwe producten lanceren die aansluiten bij de trend van deze tijd en het begrip gezondheid.
Op het gebied van kwaliteitscontrole implementeert Anji Guyou het 6S-managementsysteem strikt, van de inkoop van grondstoffen, het productieproces tot de inspectie van het eindproduct, elke schakel streeft naar uitmuntendheid. Dit extreme streven naar details zorgt ervoor dat elke bureaustoel de tand des tijds kan doorstaan en gebruikers een langdurige en duurzame gebruikservaring kan bieden.
Om de uitstekende kwaliteit van de producten verder te verifiëren, heeft Anji Guyou langdurige samenwerkingsrelaties opgebouwd met de wereldberoemde test- en certificeringsbureaus SGS, TUV en Bureau Veritas. Deze instanties staan bekend om hun autoriteit en onpartijdigheid. Door middel van rigoureuze tests en evaluaties voorzien ze de Task Chair van Anji Guyou van een certificering die voldoet aan internationale normen, wat de uitstekende prestaties op het gebied van veiligheid, duurzaamheid, milieubescherming en andere aspecten bewijst. Dit is niet alleen een hoge erkenning van de productkwaliteit van Anji Guyou, maar ook de beste belichaming van het voortdurende streven van het bedrijf naar uitmuntendheid en de moed om te innoveren.
Bij het streven naar efficiëntie en gezondheid in de moderne kantooromgeving is een hoogwaardige Task Chair ongetwijfeld de beste partner voor elke werkende persoon. Anji Guyou Furniture Co., Ltd leidt de nieuwe trend van de Task Chair-industrie met zijn professionele productiemogelijkheden, uitstekende productkwaliteit en flexibele maatwerkdiensten. In de toekomst zal Anji Guyou de bedrijfsfilosofie van "mensgericht, kwaliteit voorop" blijven hooghouden, blijven innoveren en doorbreken, en wereldwijde gebruikers een comfortabelere, gezondere en efficiëntere kantoorervaring bieden.