Productcategorie
| Materiaal | PU-PVC |
| Chroom gevoerde armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| Chromen basis | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 50*52*110-120cm |
| Verpakkingsgrootte | 79*32*59cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 14,5 kg |
| GW | 16,5 kg |
| AANTAL laden | 533 stks/40HQ |
| Materiaal | PU-PVC |
| PP-armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 320 mm nylon basis | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 63*63*107-117cm |
| Verpakkingsgrootte | 72*28.8*59cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 13,5 kg |
| GW | 15,0 kg |
| AANTAL laden | 580 stks/40HQ |
| Materiaal | PU-PVC |
| Gewatteerde armleuning schilderen | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 350 chroombasis | |
| 50 mm nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 69*71*120-130cm |
| Verpakkingsgrootte | 88*34*65cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 17,0 kg |
| GW | 18,5 kg |
| AANTAL laden | 344 stks/40HQ |
| Materiaal | PU-PVC |
| Gewatteerde armleuning schilderen | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 80mm klasse 2 gaslift | |
| Basis schilderen | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 62*73*108-116cm |
| Verpakkingsgrootte | 80*34*65cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 16,5 kg |
| GW | 18 kg |
| AANTAL laden | 386 stks/40HQ |
| Materiaal | PU-PVC |
| Gewatteerde armleuning schilderen | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 80mm klasse 2 gaslift | |
| Basis schilderen | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 62*73*108-116cm |
| Verpakkingsgrootte | 80*34*65cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 16,5 kg |
| GW | 18 kg |
| AANTAL laden | 386 stks/40HQ |
| Materiaal | PU-PVC |
| Armleuning met chroompads | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 350 mm verchroomde basis | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 64*77*115-125cm |
| Verpakkingsgrootte | 88*35*65cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 18,4 kg |
| GW | 20,4 kg |
| AANTAL laden | 344 stks/40HQ |
| Materiaal | PU-PVC |
| PU verstelbare armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 60mm klasse 2 gaslift | |
| Metalen basis van 350 mm | |
| Nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 68*68*112-118cm |
| Verpakkingsgrootte | 82*34*65cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 20,2 kg |
| GW | 22,2 kg |
| AANTAL laden | 384 stks/40HQ |
| Materiaal | Gaas |
| PP-armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 80mm klasse 2 gaslift | |
| 350 nylonbasis | |
| 50 mm nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 70*64*122-130cm |
| Verpakkingsgrootte | 72*32,8*65cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 13,7 kg |
| GW | 15,5 kg |
| AANTAL laden | 448 stks/40HQ |
| Materiaal | PU-PVC |
| PP-armleuning | |
| Vergrendelings-kantelmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 300 mm verchroomde basis | |
| 50 mm nylon zwenkwiel | |
| Productgrootte | 57*63*98.5-108cm |
| Verpakkingsgrootte | 61*28*56cm |
| Pakket | 1 st/ctn |
| NW | 12,3 kg |
| GW | 13,5 kg |
| AANTAL laden | 696 stks/40HQ |
| Materiaal | PU |
| Taakmechanisme | |
| 100 mm klasse 2 gaslift | |
| 280 mm chroombasis | |
| Chroom glijder | |
| Productgrootte | 58*55,5*78,5-87,5 cm |
| Verpakkingsgrootte | 55*53*53cm |
| Pakket | 2 stuks/ctn |
| NW | 9,0 kg * 2 stuks |
| GW | 19,5 kg |
| AANTAL laden | 880 stks/40HQ |
GUYOU Labelverhaal
Laatste updates
U voorzien van het laatste bedrijfs- en branchenieuws
Kennis van de industrie
Materiaalkeuze van de draagconstructie
Vijfsterrenonderstel: onze ergonomische stoel maakt gebruik van een zeer sterke aluminiumlegering als het belangrijkste materiaal van het vijfsterrenonderstel. Aluminiumlegering staat bekend om zijn lichte gewicht, hoge sterkte, corrosieweerstand, weerstand tegen vermoeidheid en andere eigenschappen, die ervoor kunnen zorgen dat de stoel stabiel blijft en niet schudt, zelfs na langdurig gebruik. Bovendien hebben de vijfsterrenpoten van aluminiumlegering precisiegiet- en slijpprocessen ondergaan en is het oppervlak glad en braamvrij, wat zowel mooi als veilig is.
Pneumatische stang: De pneumatische stang is het kernonderdeel van de stoelheffunctie. We selecteren strikt hoogwaardige pneumatische stangen die de internationale veiligheidscertificering hebben doorstaan, zoals pneumatische stangen van niveau 4 of hoger die voldoen aan de testnormen van gezaghebbende organisaties zoals SGS, TUV of Bureau Veritas. Deze pneumatische stangen hebben niet alleen een hoger draagvermogen, maar hebben ook een uitstekende duurzaamheid en stabiliteit, wat ervoor kan zorgen dat de stoel stabiel is tijdens het hefproces en veiligheidsrisico's effectief vermijdt.
Maatregelen om de stabiliteit en veiligheid te garanderen
Strenge materiaalselectie en testen: we werken langdurig samen met wereldberoemde testinstituten zoals SGS, TUV en Bureau Veritas om strikte screening en testen van alle belangrijke materialen uit te voeren om ervoor te zorgen dat de materiaalkwaliteit voldoet aan de internationale veiligheidsnormen.
Precisieproductieproces: tijdens het productieproces van componenten zoals vijfsterpoten en luchtdrukstangen worden geavanceerde precisieproductieprocessen gebruikt om de maatnauwkeurigheid en montagenauwkeurigheid van elk onderdeel te garanderen, waardoor de algehele stabiliteit van de stoel wordt verbeterd.
6S-managementsysteem: Onze fabriek implementeert een strikt 6S-managementsysteem, namelijk sorteren, corrigeren, vegen, reinigen, alfabetisering en veiligheid, om een schone en ordelijke productieomgeving te garanderen, ongewenste factoren in het productieproces te verminderen en de productkwaliteit verder te verbeteren.
Meerdere veiligheidsontwerpen: de pneumatische stang is uitgerust met een explosieveilige stalen plaat en een overbelastingsbeveiliging. Wanneer de interne druk van de pneumatische stang abnormaal is of het nominale draagvermogen overschrijdt, kan deze automatisch vergrendelen en explosies voorkomen, wat extra veiligheidsbescherming voor gebruikers biedt.
Regelmatig onderhoud en inspectie: We moedigen gebruikers aan om de stoel regelmatig te inspecteren en te onderhouden, bijvoorbeeld door te controleren of de luchtdrukstang lekt, of de vijfsterrenpoten los zitten, enz., en bieden professionele onderhoudsrichtlijnen om ervoor te zorgen dat de stoel tijdens gebruik altijd in de beste staat verkeert.
Onze ergonomische gamestoelen voor vrijetijdskantoren streven naar hoge kwaliteit en veiligheid bij de selectie van materialen voor de ondersteuningsstructuur, en hanteren een strikte materiaalselectie, nauwkeurige productieprocessen, 6S-managementsystemen en meerdere veiligheidsontwerpen om ervoor te zorgen dat de stoelen zowel stabiel als veilig zijn. Bied gebruikers een comfortabele en betrouwbare ervaring.